Riekstu Armija – Mobilizācija

Riekstu invāzija sākas… tagad.

Supergrupa Riekstu Armija (Edavārdi, Arčijs un ansis) sadarbībā ar producentu apvienību “Netīrās cilpas” piedāvā savu albumu Mobilizācija bezmaksas lejupielādei (TIEŠAIS LINKS UZ LEJUPIELĀDI). Svarīgākās no idejām, uz kurām balstās Mobilizācija, ir eksperimentēšana un pašu izpildītāju radošo robežu pārkāpšana. Šo ideju ietekmē albums ir izveidojies par eksperimentāli klasisku hiphopa paraugu. Albumā iekļautas arī pāris dziesmas, kas bija iesāktas rakstīt apvienības PKI albumam, kurš tā arī neieraudzīja dienas gaismu. Par ierakstu un albuma muzikālo noformējumu atbild “Netīrās cilpas”.

“Riekstu Armija ir projekts, kurā apvienojās trīs atšķirīgi un tajā pašā laikā spēcīgi izpildītāji, lai darītu to, kas viņiem sanāk ļoti labi – taisīt latviešu repu. Es domāju, ka cilvēkiem būs interesanti klausīties “Mobilizāciju”, jo dziesmās ir gan daudz pārsteigumu un eksperimentu, gan arī klasisko vērtību, kas arī padara šo albumu tik ausīm atzīstamu,” par albumu saka Edavārdi.

Mobilizācija ir neierobežotības simbols, kā arī simbols tam, cik hiphops ir daudzpusīgs un dažāds, ja to nepakļauj kanoniem un neviena nesargātām robežām. Viss, ar ko mēs mūsdienās pazīstam hiphopu, kādreiz ir atradies aiz “robežām”. Riekstu Armija ir projekts, kas šajā jomā atrada kopīgu valodu un es esmu ļoti apmierināts ar to, ko mēs esam paveikuši.”
– ansis.

“Lai gan daļa no dziesmām ir nopietnas un klasiskas, viss šī albuma tapšanas process bija viens no jautrākajiem un patīkamākajiem posmiem manā mūžā. Man ir patiess gandarījums par paveikto, kā arī par to, ka, neskatoties uz visu ieguldīto laiku un darbu, mēs varam šo albumu atdot klausītājiem par brīvu, nepadarot to par preci, kuras vērtība ir izsakāma naudā,” stāsta Arčijs.

Bez vienpadsmit albumā iekļautajām kompozīcijām Riekstu Armija piedāvā arī digitālu bukletu, kas papildināts ar attēliem, autoru komentāriem un dziesmu tekstiem. Katrai albuma dziesmai izveidots arī īpašs video; tie apskatāmi ŠEIT (http://ej.uz/riekstuarmiju)
Lai uzzinātu vairāk par Riekstu Armiju un Mobilizāciju, ej.uz/riekstuarmiju.

Trekliste:

01. Riekstu Armijas motīvs
02. Bet es
03. Man viss ir labi
04. Gerijs
05. Cilvēks, kas pārdeva pasauli
06. Mobilizācija
07. Eiroremonts
08. Pilsēta (skudru pūznis)
09. Rozes
10. Kapteinis
11. Riekstu pasaule

Lejupielādēt: Riekstu Armija – Mobilizācija